Wysokie obcasy

Wysokie kobiety na obcasach

Jako wysoka kobieta (mam grubo ponad 180 cm wzrostu) zawsze miałam problem z założeniem butów na wysokim obcasie. Ze względu na mój wzrostu, ubierając wysokie obcasy mocno wyróżniałam się w tłumie. Jeśli chodzi o reakcje innych osób z jakimi się spotkałam to były różne. Od przyjaciółki usłyszałam, że wyglądam rewelacyjnie, natomiast już inne znajome często reagowały w sposób, który odbierał mi pewność siebie.

Myślę, że częstym błędem wysokich kobiet jest walka z naturą. Skoro już zostałyśmy obdarowane wyjątkowym wzrostem to nic nie stoi na drodze aby ten wzrost dodatkowo wyeksponować. Czasem trzeba przewalczyć kompleksy aby życie diametralnie się odmieniło. Tak było w moim przypadku. Miałam okres w życiu, w którym chodziłam jedynie w niskich butach, balerinach itp. Po prostu nie chciałam się rzucać bardziej w oczy. Dopiero gdy zrozumiałam, że wysoki wzrost to atut, którego nie należy się wstydzić zaczęłam nosić buty na wysokim obcasie. Obecnie posiadam kilka par szpilem na bardzo wysokim obcasie, często przekraczającym 8 cm.

Mężczyźni lubią kobiety, które chodzą na wysokich obcasach

To fakt i może to potwierdzić mój chłopak, który zawsze zwraca uwagę na wysokie dziewczyny – zwłaszcza te, które ubierają buty na wysokim obcasie. Nie jestem zazdrosna bo wiem, że to naturalnie rzuca się w oczy i nie ma w tym nic złego. Zamiast chować głowę w piasek przekuj swoje kompleksy w atuty! Wybierz się do sklepu z obuwiem i kup sobie szpilki, które tak bardzo pragniesz. Jeśli zaakceptujesz swój wzrost to szpilki oraz ogólnie obuwie na wysokim obcasie doda Ci pewności siebie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *