Wysoka dziewczyna

10 powodów, dlaczego wysokie dziewczyny mają w życiu gorzej

Wysoka dziewczyna nie ma łatwo w życiu. To chyba nie jest oczywiste. Poniżej kilka rzeczy, które zrozumie  tylko naprawdę wysoka dziewczyna.

Szpilki

Powodzenia w noszeniu szpilek. Już bez nich jesteś o głowę wyższa od innych dziewczyn w Twoim towarzystwie. Zakładając szpilki możesz poczuć się jak żyrafa w ZOO. Czujesz na sobie spojrzenia przechodniów, nie wspominając o zaczepkach i tanim podrywie typu „hej, jaka tam pogoda na górze?”. Coś strasznego.

Sukienki, spódnice, marynarki i płaszcze

Zapomnij o kupowaniu ciuchów w tradycyjnym sklepie. Wszystkie części garderoby są szyte na kobiety niskiego oraz średniego wzrostu. Na Ciebie wszystko będzie za małe albo za krótkie. Przykładowo rękawy, ciężko znaleźć cokolwiek w czym nie będziesz wyglądała jakby Ci się coś w praniu skurczyło.

Zdjęcia grupowe

W towarzystwie koleżanek wychodzisz zawsze fatalnie na zdjęciach grupowych. Musisz się garbić i schylać aby nie wyglądać jak jakieś nadprzyrodzone zjawisko. Możesz się dwoić i troić a i tak zawsze całą uwaga zdjęcia będzie zwrócona na Ciebie.

Pożyczanie ciuchów

Nie wchodzi w grę, zwłaszcza jeśli przeciętna koleżanka jest od Ciebie przynajmniej o głowę niższa.

Problem z butami

Ile to razy widziałaś w witrynie sklepowej piękne buty, które to były na Ciebie za małe. Niezliczone razy musiałam się „obejść smakiem”, ponieważ rozmiarówka butów w sklepach kończy się na 36-38.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *