Ubrania dla wysokich kobiet. Co powinny nosić?

Ubrania dla wysokich kobiet to temat drażliwy. Każda wysoka dziewczyna na pewno spotkała się z sytuacją, w której wchodząc do sklepu z zamiarem zakupu marynarki lub płaszcza musiała z niego zrezygnować ponieważ miał za krótkie rękawy.

Problem ten dotyczy również spodni, które nie są projektowane na wymiary wysokiej kobiety. Przynajmniej większość tych, które znajdziemy w popularnych „sieciówkach”. Rozmiar „Tall” to naprawdę rzadkość, znaleźć go możemy w wyspecjalizowanych sklepach typu TallStreet.pl lub Sklepdlawysokich.pl

Co powinny nosić wysokie kobiety?

Wybieraj ubrania, które mają motyw poprzecznych pasów. Dzięki temu optycznie będziesz niższa. Unikaj tym samym wszystkiego co ma pionowe pasy, ponieważ taki układ sprawi, że optycznie będziesz jeszcze wyższa.

Zakupy przez Internet

Od dawna robię zakupy w sieci ponieważ dużo sklepów oferuje darmową wysyłkę i zwroty. Przy takiej opcji nie mamy nic do stracenia.

Szycie na miarę – krawcowa

Jeśli masz czas i cierpliwość to możesz złożyć zamówienie u lokalnej krawcowej. Sama wybierzesz materiał a dodatkowo masz pewność, że w przypadku dobrej krawcowej wszystko będzie leżało na Tobie idealnie.

Więcej informacji znajdziesz na blogu Klubu Wysokich w dziale ubrania dla wysokich kobiet.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *