Serwis randkowy dla wysokich ludzi

Dlaczego wysocy ludzie szukają szczęścia online? Może dlatego, że na co dzień ciężko jest spotkać ludzi o ponadprzeciętnym wzroście. Pochodzę z małej miejscowości, w której praktycznie każdy każdego zna i w moim przypadku szukanie partnera online to jedyna opcja.

Randki online – jak to wygląda?

Portale randkowe to bardzo wygodny sposób na znalezienie partnera życiowego. Mamy dostęp do bardzo szerokiej, nazwijmy to oferty – możemy przeglądać ludzi na podstawie wybranych kryteriów (wzrostu, wagi, miejsca zamieszkania itp.). Jeśli będziemy trzymali się kilku prostych zasad, jest to też bardzo bezpieczny sposób poznawania nowych ludzi. Zanim zdecydujemy się na spotkanie możemy tak długo jak tylko chcemy poznawać drugą osobę.

Ja swoje pierwsze kroki w świecie randek internetowych stawiałam na forum klubu wysokich. Jest to portal, w którym zarejestrowane są wysokie dziewczyny i wysocy chłopacy. Ponieważ już na start miałam coś wspólnego ze społecznością bardzo łatwo można było poznać interesujących mężczyzn. Czasami łatwiej przełamać pierwsze lody jeśli mamy z drugą osobą jakąś nić porozumienia lub pretekst do zainicjowania rozmowy.

Aktualnie mój chłopak ma ponad 2 metry wzrostu i poznaliśmy się właśnie poprzez portal Klub Wysokich. Długo ze sobą pisaliśmy zanim doszło do pierwszego spotkania. Myślę, że ok. rok czasu trwały nasze „podchody” zanim internetowa przyjaźń przerodziła się zauroczenie a później miłość. Nie ma sensu przyspieszać pewnych procesów. Dużo chłopaków chciało bardzo szybko umawiać się ze mną na randkę ale takie osoby od razu „spławiałam”. Uważajcie na takich typów ponieważ myśli oni tylko o jednym i często jedynym ich celem jest zaciągnięcie Was do łóżka. Czasami wytrwałość popłaca, jeśli komuś na Was naprawdę zależy to poczeka tyle, ile będzie trzeba 🙂

Poniżej kilka zasad bezpiecznych randek w internecie:

  • Nie podawaj swoich danych kontaktowych, odnośników do swojego profilu na Facebook’u itp.
  • Zawsze umawiaj się na pierwszą randkę w realu w gronie kilku znajomych, tak jest bezpieczniej i masz pewność, że możesz liczyć w kryzysowej sytuacji na swoich znajomych.
  • Nie podawaj zbyt szczegółowych informacji o sobie. Nie znasz drugiej osoby i nie wiesz jak może takie informacje wykorzystać.

Portali randkowych jest dużo. Ja polecam te mniejsze, bardziej niszowe ponieważ znajdziecie tam ciekawe osoby. W tych popularnych serwisach niestety większość osób to notoryczni podrywacze i single, którzy nie nadają się do poważnego związku. Wybierajcie takie strony jak przykładowo wspominany już wcześniej klub wysokich, gdzie macie sporą szansę na znalezienie konkretnej osoby do zbudowania trwałego związku. Forum dyskusyjne jest również dobrym miejscem na poznanie drugiej osoby bo mamy okazję poznać poglądy i wypowiedzi drugiej osoby. To bardzo dużo mówi już na start o naszym potencjalnym partnerze, pokazuje jakie ma spojenie na świat oraz czym się pasjonuje.

Powodzenia w internetowych podbojach i miłego „randkowania”. Życzę aby każda wysoka kobieta oraz wysoki mężczyzna znalazł sobie swoją drugą połówkę i był szczęśliwy w życiu 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *